Electrical & Instrumentation Designer Antwerp

Te vei alătura echipei noastre de E&I, care se ocupă în principal cu proiectarea instalațiilor electrice în EPLAN și AutoCad.

Descrierea Postului

Veți fi responsabil/ă pentru pregătirea următoarelor documente necesare proiectării:

  • Diagrame bloc
  • Diagrame electrice generale
  • Lista de cabluri (electrice și de instrumentație)
  • Design & Proiectarea traseelor de cabluri principale (electrice și de instrumentație)
  • Liste de I/O și alocarea acestora Design de panouri de joasă tensiune (MCC, panouri de distribuție de joasă tensiune LVDB): scheme, liste de echipamente, liste de terminale
  • Panouri locale cu scheme, liste de echipamente și liste de terminale
  • Panouri instrumentale cu scheme, dispunere, liste de echipamente și liste de terminale

Cerințe

  • Minim diplomă de licență într-un subiect tehnic, preferabil, în Electromecanică, sau aveți echivalentul în experiență.
  • Sunteți comunicativ/ă și lucrați bine în echipă.
  • O abordare bazată pe client este foarte importantă pentru dumneavoastră.
  • În situații de stres, vă păstrați calmul și căutați cea mai bună soluție, menținând în același timp o relație bună cu clientul.
  • Sunteți capabil/ă să vă structurați munca independent și să respectați termenele limită.
  • Bună cunoaștere a sistemelor CAD.

Beneficii

  • O cultură organizațională deschisă și transparentă.
  • O structură organizațională orizontală, cu linii de comunicare directe către manageri.
  • Un grad ridicat de flexibilitate, inclusiv program de lucru flexibil și multe posibilități în ceea ce privește planificarea zilelor de concediu.
  • Un grad ridicat de implicare a angajaților (de exemplu, există oportunitatea de implicare din punct de vedere financiar în companie).
  • Un mediu de lucru dinamic și inovator.
  • Posibilitatea de a vă dezvolta și folosi continuu cunoștințele tehnice.
  • Diversitate datorată muncii structurate pe proiecte.
  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu internațional.